Jdi na obsah Jdi na menu
 


SEX, AIDS, VZTAHY versus TOMÁŠ ŘEHÁK

27. 4. 2007

 Umíte si představit měsíc slyšet: „Týýý jo, Markéto, Tomáš Řehák! Víš co to je??? No prostě Tomáš Řehák!!!“ Ne? Tak přesně tohle jsem měla na talíři pomalu celý březen:-)

Obrazek  Když jsem poprvé slyšela, že má Tomáš přijet do Varů a mít přednášku, kdovíjak silnou emoční vlnu to ve mně nevzbudilo. Ale v Martinovi evidentně jo. ( Pro nezasvěcence- Martin K. je "dálkový" animátor v Karlových Varech. Tzn. že se stará a vymýšlí různý akce, zve lidi, píše články a dalšími jinými způsoby dává nám Varákům vědět o své existenci:-)) Jeho nadšení vážně neznalo hranic...

  „No jéje, nějakej chlápek, no. Co na něm asi může být tak extra…?“, říkala jsem si v duchu. Ale když přijede, tak přijede, to se nedá nic dělat. Uvidíme co z toho vyleze...

  Téma povídání mělo býti „SEX, AIDS, VZTAHY“ aneb "Jak na to, když nevíš jak na to...". Celkem ožehavé. No, abych se přiznala, bavit se o tomhle s křesťanama nepatří k věcem, které bych extra vyhledávala. Ještě štěstí, že to nebylo jen pro věřící...:-)) Upřímně, kdybych nebyla členem propagace, ani bych se tam moc nehrnula. Ale jelikož jsem tím členem byla a jelikož také navštěvuji tento rok „Kurz animátorů“, kde nám bylo řečeno, že máme chodit příkladem, sebrala jsem se a šla... (a taky to řekl Martin, že tam musím:)

  A jak že to dopadlo? Měla bych se začervenat. Kdybych se teď totiž dozvěděla, že má přijet Řehák, asi bych začla řvát: „Týýý jo, člověče…“ A asi bych se ani neubránila tomu nadšení:-)

  Bylo to vážně super. Musím uznat, že Tomáš Řehák je borec. Kdo ho neznáte- pracuje pro společnost ACET. Ta se zabývá prevencí AIDS. Tomáš patří právě ke skupině lidí, kteří objíždí Čr a přednáší mladým o problematice a prevenci AIDS… Většinu dělají zadarmo, platí se jim obvykle pouze cestovné.

  Tomáš není někdo, kdo jen tlachá. On se o nemocné lidi fakt stará. Mluví s nima, navštěvuje je a modlí se za ně! Ano, modlí! Jeho služba nekončí tím, že zazvoní zvonek a padla…!!!

  Nelituji, že jsem na přednášku šla. Je tu totiž ještě jeden důvod. Poznala jsem tu plno nových lidí. Ke konci postupně všichni odcházeli (my jsme to totiž trošku protáhli) až nás tam zbyl malý hlouček. A pak se provalilo, že jsme všichni věřící. Ne ale z jedné církve… To nám ale nebránilo v tom, abychom vše zakončili společnou modlitbou…

  Duch svatý tam byl s námi… Ano, na přednášce o SEXU!!! Ale tomu přece není důvod se divit!:o)

                                                                             Markéta:)

k

PS: Obrázek je z knihy "Sex jako šlehačka na dortu", kterou napsal (překvapivě) Tomáš Řehák a kterou vám moc doporučuji...

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

BEST software for captcha breaking!

(MashaUnsob, 12. 12. 2017 19:48)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.