Jdi na obsah Jdi na menu
 


Můj život s Bohem- Maruška

12. 4. 2007

  ObrazekOd mala vyrůstám ve věřící rodině, takže každodenní modlitba a nedělní návštěva mše jsou běžnou záležitostí mého týdne. Až donedávna jsem toto vše brala naprosto samozřejmě a automaticky.Ale asi před rokem se něco změnilo.....

  Dověděla jsem se, že při Diecézním centru mládeže v Plzni funguje společenství mladých lidí. Já jsem dlouho chtěla patřit do nějaké takové „party“, a tak jsem sesbírala odvahu a poprvé tam šla. Bylo to pro mě hodně těžký, vím ale, že všechen ten stres a nervy za to stály.

  Dnes se na to vše dívám jako na úžasnou cestu, kterou mě Bůh vedl.

  Byla jsem přijatá, jako kdybych tam už dávno patřila. A tak jsem se s DCM ocitla uprostřed dění diecéze a začala se zúčastňovat různých akcí. Díky tomu jsem poznala jiné prostředí, než ve kterém jsem se až běžně pohybovala, a nové lidi, kteří jsou mými dobrými přáteli.

  No a moje víra ? Tu jsem hlavně přestala chápat jako věc automatickou, spíš se v ní snažím vidět Boží dar. A taky ji tak přijímat- jako úžasný dar, který má moc spojit nejrůznější lidi do jednoho velikého společenství s pevným základem-Bohem.

                                                                       Maruška

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář